Kalendarz Słowa Bożego

ID produktu: 033944
9,00 zł
Zapytaj o produkt
Oddajemy do rąk Czytelników czterdzieste czwarte wydanie KALENDARZA SŁOWA BOŻEGO, z którego – jak wiemy – korzystają duchowni i świeccy spragnieni codziennego kontaktu z Pismem Świętym.
Istotnym elementem tego szczególnego kalendarza są czytania, które przypominają niepodważalną prawdę, że Bóg jest stałe z nami i nigdy nas nie opuszcza. Jak również to, że życie ludzkie jest darem szczególnym Bożej miłości i powinniśmy je przeżywać z wdzięcznością.
A właśnie codzienne obcowanie ze Słowem Bożym otwiera nasze serca na zbawczą prawdę, nakłania je do nawrócenia i staje się źródłem mocy ducha na drogach ku wieczności. Bóg jest bowiem Panem czasu – także tych dni, które nadchodzą w roku 2024.

Nota od Wydawcy:
Szanowni Czytelnicy!
Uprzejmie Państwa przepraszamy za spowodowane przez nas zamieszanie w związku z zamieszczeniem w niektóre dni powszednie fragmentów Pisma Świętego z tzw. wspomnień obowiązkowych o świętych [t. 6 Lekcjonarza mszalnego] – zamiast czytań przypisanych na dany dzień powszedni. W rzeczywistości, tylko niektóre teksty biblijne ze wspomnień obowiązkowych o świętych są obowiązkowe w tym znaczeniu, że należy je umieszczać jako czytania w trakcie roku liturgicznego.
Od Agendy Biblijnej [Agendy Pielgrzyma] roku następnego, tj. 2024, powracamy do umieszczania
czytań według dotychczasowego zwyczaju.
ISBN978-83-7192-620-4
Wydanie rok2023
Ilość stron144
Format95 x 130 mm
Oprawamiękka
WydawnictwoVerbinum