Agenda Biblijna /mała

ID produktu: 031135
Zapytaj o produkt
Oddajemy do rąk Czytelników trzydzieste trzecie wydanie AGENDY BIBLIJNEJ, z której – jak wiemy – korzystają duchowni i świeccy spragnieni codziennego kontaktu z Pismem Świętym. Istotnym elementem tego szczególnego kalendarza są komentarze, które przypominają niepodważalną prawdę, że Bóg jest stałe z nami i nigdy nas nie opuszcza. Jak również to, że życie ludzkie jest darem szczególnym Bożej miłości i powinniśmy je przeżywać z wdzięcznością.
A właśnie codzienne obcowanie ze Słowem Bożym otwiera nasze serca na zbawczą prawdę, nakłania je do nawrócenia i staje się źródłem mocy ducha na drogach ku wieczności. Bóg jest bowiem Panem czasu – także tych dni, które nadchodzą w roku 2024.

Nota od Wydawcy:
Szanowni Czytelnicy!
Uprzejmie Państwa przepraszamy za spowodowane przez nas zamieszanie w związku z zamieszczeniem
w niektóre dni powszednie fragmentów Pisma Świętego z tzw. wspomnień obowiązkowych o świętych [t. 6 Lekcjonarza mszalnego] – zamiast czytań przypisanych na dany dzień powszedni. W rzeczywistości, tylko niektóre teksty biblijne ze wspomnień obowiązkowych o świętych są obowiązkowe w tym znaczeniu, że należy je umieszczać jako czytania w trakcie roku liturgicznego.
Od Agendy Biblijnej [Agendy Pielgrzyma] roku następnego, tj. 2024, powracamy do umieszczania
czytań według dotychczasowego zwyczaju.
ISBN978-83-7192-618-1
Wydanie rok2023
Ilość stron456
Format114 x 164 mm
Oprawatwarda
WydawnictwoVerbinum